Komplet noževa SWISS CLASSIC, komplet od 3 kom., višebojan, plastika, Victorinox
Code: VN6711632C1100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Tri mala noža možda ne zvuče kao velika kuhinjska revolucija, dok ne otkrijete da je jedan upravo u sudoperu, drugi netko drži uz užinu, a treći vam upravo spašava večeru. Victorinox SWISS CLASSIC nudi praktičnu opremu za svakodnevno rezanje, guljenje i objedovanje bez nepotrebnog traženja i improvizacije.
Glavne prednosti:
- Komplet noževa Victorinox SWISS CLASSIC sadrži tri kuhinjska noža za svakodnevno rezanje, guljenje i pripremu namirnica.
- Kombinacija ravnih i nazubljenih oštrica donosi praktičniju opremu za razne kuhinjske zadatke bez nepotrebnog traženja drugog noža.
- Ravna oštrica je prikladna za čiste rezove, precizno rezanje na ploške i rad gdje želite voditi nož mirno i kontrolirano.
- Valoviti rubovi pomažu kod namirnica s korom ili nježnijim površinama jer se u njih "zagrizu" s manjim pritiskom.
- Dulji valoviti nož sa zaobljenim vrhom dobro će poslužiti kod stolovanja, rezanja peciva ili brze pripreme neposredno prije posluživanja.
- Zašiljeni završetak dviju oštrica pomoći će kod izrezivanja, čišćenja namirnica i sitnijih poslova gdje preciznost u ruci odlučuje.
- Oštrice od nehrđajućeg čelika stvaraju pouzdan temelj za uobičajeno kućno kuhanje, pripremu međuobroka i brze kuhinjske obrade.
- Profesionalno naoštreno izvođenje pomaže održati pripremu tečnom, bez nepotrebnog napora s namirnicama i bez raspoloženja za kompromise.
- Ergonomske drške podržavaju udobnije držanje i sigurnije vođenje noža pri svakodnevnom korištenju kod kuće, za stolom i na radnoj površini.
- Šarene drške u žutoj, narančastoj i plavoj boji olakšat će razlikovanje noževa i dodati kuhinji svježi praktični detalj.
- Set je pogodan za kućanstvo gdje jedan mali nož nikada ne dostaje, jer priprema jela obično ne ostaje na jednoj namirnici.
- Pri zajedničkom kuhanju možete imati pri ruci više noževa odjednom, tako da jedna osoba ne ljušti, a druga ne čeka nestrpljivo.
- Kovana konstrukcija odgovara laganom i jednostavnom korištenju, gdje smisao imaju okretnost, brzina i nezahtjevna manipulacija.
- Noževi su prikladni za perilicu posuđa, tako da nakon rezanja, guljenja ili pripreme užine neće ostati dodatnog ručnog rada.
- Švicarska proizvodnja Victorinox daje setu vjerodostojan izvor i nastavlja tradiciju brenda povezanog s praktičnim noževima od 1884.
U kompletu:
- 1x nož sa nazubljenim oštricom 11 cm
- 1x nož s ravnom oštricom 8 cm
- 1x nož s nazubljenim rubom 8 cm
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Set noževa bez stalka |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191910 |
| Boja: | Višebojni |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 11 cm, 8 cm |
| Kom. u setu: | 3 kom. |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Set noževa |
| Margin: | C |
| Veličina: | 22 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!