Džepni nož SWISS CLASSIC 11 cm, nazubljen, crna, plastika, Victorinox
Code: VN67833F100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
S ovim nožem možete napraviti međuobrok doslovno bilo gdje - rezati jabuku na klupi, sir na livadi ili rajčicu na cesti. Uvijek elegantan, siguran i s lakoćom koja ga čini malim herojem svakog putovanja.
Glavne prednosti:
- Džepni nož SWISS CLASSIC s oštricom duljine 11 cm sklopivi je nož za užinu, piknik, izlete i brzo rezanje izvan potpuno opremljene kuhinje.
- Sklopiva konstrukcija štiti oštricu tijekom nošenja i daje nožu praktičniji oblik za ranac, torbu ili košaru za piknik.
- Nazubljena oštrica od nehrđajućeg čelika pomaže pri rezanju namirnica s čvršćom korom i mekšim unutarnjim dijelom bez nepotrebnog pritiska.
- Tijekom piknika ili putovanja cijenit ćete što ne morate improvizirati s nožem za pribor, koji često više pritišće nego reže.
- Duljina oštrice od 11 cm nudi dovoljno prostora za uobičajeno rezanje, ali nož zadržava kompaktan putni karakter.
- Lagana težina od 42 g praktična je za nošenje, jer u torbi neće dodati nepotrebno opterećenje ni tijekom duljeg izleta.
- Ergonomski oblikovana drška od polipropilena podržava udobno držanje pri rezanju kod kuće, vani i za stolom.
- Crna izvedba djeluje univerzalno i praktično, tako da se nož lako uklapa među kuhinjski pribor i putne dodatke.
- Nož je pogodan za perilicu posuđa, tako da nakon povratka s izleta ne mora završiti kao još jedna ručna obaveza kod sudopera.
- Kovana konstrukcija podržava nisku težinu i jednostavno svakodnevno korištenje bez dojma teškog kuhinjskog alata.
- Švicarska proizvodnja Victorinox donosi sigurnost brenda koji se temelji na praktičnim kuhinjskim noževima za kućnu i vanjsku upotrebu.
Dodatne informacije:
- Dimenzije: 13 x 2,4 x 1,3 cm
- duljina oštrice: 11 cm
- ukupna duljina kada je otvorena: 21 cm
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Džepni noževi |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191637 |
| Boja: | Crna |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 11 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Džepni nož |
| Margin: | C |
| Veličina: | 21 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!