Komplet noževa SWISS CLASSIC 8 cm, komplet 2 kom., crvena, plastika, Victorinox
Code: VN674012C1100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Ovo su upravo oni noževi koje osoba počne stalno koristiti, iako je prvotno mislila da će ih koristiti samo povremeno. Mali, oštri, lako upravljivi i spremni za uobičajene kuhinjske poslove od voća do povrća, bez nepotrebnog razmetanja i bez osjećaja da ćete zbog jedne krastavice opet morati zaprljati onaj veliki nož.
Glavne prednosti:
- Komplet noževa SWISS CLASSIC sadrži dva lagana kuhinjska noža za guljenje, rezanje i preciznu pripremu namirnica.
- Dvije ravne oštrice od nehrđajućeg čelika prikladne su za svestranu pripremu gdje vam je potreban čisti rez i sigurna kontrola.
- Komplet je pogodan za guljenje voća i povrća jer kratka oštrica omogućuje rad blizu namirnice bez nepotrebne nespretnosti.
- Pri preciznom rezanju manjih namirnica cijenit ćete duljinu oštrice od 8 cm koja pomaže zadržati pokret pod kontrolom.
- Noževi će dobro poslužiti pri rezanju na ploške, kockice i sitnim obradama kada rezultat treba biti uredan bez velikog kuharskog noža.
- Šiljasti vrh oštrica pomaže pri finijoj pripremi, na primjer pri izrezivanju, čišćenju povrća ili radu oko peteljki.
- Profesionalno oštre oštrice uljepšat će uobičajeno kuhanje jer priprema namirnica tada ne djeluje kao mala kućna borba.
- Lagane ergonomske drške od polipropilena podržavaju udoban hvat i sigurnije vođenje noža pri svakodnevnom korištenju.
- Crvena izvedba drški je uočljiva i praktična, tako da se noževi lakše pronalaze u ladici nego nenametljiv pribor.
- Težina noževa od približno 20 g praktična je za čestu uporabu, jer noževi ne djeluju teško čak ni pri duljoj pripremi.
- Kovana konstrukcija odgovara svakodnevnom kućnom korištenju gdje veći smisao ima lakoća, jednostavnost i brz rad.
- Noževi su prikladni za perilicu posuđa, tako da nakon guljenja, rezanja ili pripreme užine neće ostati dodatna ručna obaveza.
- Švicarska proizvodnja Victorinox donosi u kuhinju sigurnost brenda koji se temelji na praktičnosti, preciznosti i dugotrajnom korištenju.
U kompletu:
- 2x nož s ravnom oštricom 8 cm
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Set noževa bez stalka |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329190968 |
| Boja: | Crvena |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 8 cm |
| Kom. u setu: | 2 kom. |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Set noževa |
| Margin: | C |
| Veličina: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!