Kuharski nož KATAI, 20,5 cm, Forged
Code: FORGEDSDV620599Related products
Product detailed description
Ovim univerzalnim kuhinjskim nožem marke Forged s duljinom oštrice od 20,5 cm udobno ćete rezati, sjeckati i kockati povrće, meso, gljive i još mnogo toga.
Noževi serije Katai imaju 5-slojne ručno kovane oštrice i drške od korijenskog drveta. Obrađen je smolom, zatim prešan i rezbaren - svaki je nož stoga potpuni original. Godine 2020. serija Katai osvojila je prestižnu Reddot Design Award za dizajn proizvoda.
Nizozemska marka Forged ističe se posebnim, domišljatim noževima koji su ručno izrađeni od japanskog čelika. Ovo su jedinstveni i visokokvalitetni proizvodi, ne samo u materijalima, već i u obradi. Noževi su također pakirani u prekrasne poklon kutije od spaljenog drva. Izvrstan pomoćnik i dizajnerski dodatak za kućne i profesionalne kuhinje.
Ne zaboravite da su ručno kovani noževi Forged vrhunski obrtnički proizvodi koji će vam biti vjerni suputnici dugi niz godina. Njihova proizvodnja temelji se na dugoj tradiciji, stoga ih je vrijedno i pravilno njegovati: noževe Forged nikada nemojte prati u perilici posuđa, perite ih samo u toploj vodi i blagom deterdžentu, a odmah nakon toga ih dobro osušite krpom.
Po čemu su noževi Forged jedinstveni, kako se proizvode i koje su razlike između pojedinačnih serija? Pročitajte naš vodič kroz noževe Forged.
Glavne prednosti:
- Univerzalni kuharski nož
- Rezanje, sjeckanje, kockice svih vrsta hrane
- Katai serija
- Izrađen ručno od japanskog čelika VG10
- Ručno kovana oštrica u 5 slojeva
- Drška od korijena
- Svaki nož je originalan
- Dobitnik nagrade Reddot Design za 2020. za dizajn proizvoda
- Jedinstvena obrada
- Materijal visoke kvalitete
- Pakirano u luksuznu drvenu kutiju
- Iznimno dug radni vijek
Parametri:
- Duljina oštrice: 20,5 cm
- Materijal: japanski čelik VG10, korijen drvo
- Tvrdoća 60 po Rockwellu
- Debljina oštrice 2 mm
- Kut brušenja 22°
Additional parameters
| Category: | Kuharski noževi od japanskog čelika |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8720039620599 |
| Duljina oštrice: | 21 cm |
| Kom. u setu: | 1 kom. |
| Vrsta proizvoda: | Kuhinjski nož |
| Kolekcija: | Forged Katai |
| Margin: | E |
| Veličina: | 21 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Forged |
| Margin-category: | B |
Be the first who will post an article to this item!
