Nož za odreske SWISS CLASSIC 11 cm, nazubljen, crvena, plastika, Victorinox
Code: VN67231C1100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Kada se za stolom pojavi pizza hrskavog ruba ili dobar komad mesa, običan nož često počne više pregovarati nego rezati. Nož za odreske SWISS CLASSIC s nazubljenom oštricom praktičnije prilazi stvari – čisto, sigurno i sa smirenošću koja bi dobro došla i nekim ljudima prije prvog zalogaja.
Glavne prednosti:
- Nož za odreske SWISS CLASSIC, duljine oštrice 11 cm, lagani je stolni nož za odreske, pizzu i svakodnevno posluživanje.
- Nazubljena oštrica od nehrđajućeg čelika lako prolazi kroz meso, hrskavu koru pizze i kruh bez nepotrebnog pritiska.
- Nož je prikladan za odreske gdje želite čisti rez bez borbe s tanjurom i bez nepotrebne pažnje okoline.
- Prilikom rezanja pizze, nosi se s hrskavim rubovima i mekšim središtem, tako da svaki komad ostaje pod kontrolom.
- Nazubljena oštrica također pomaže kod bageta, sendviča ili manjeg peciva kada ne želite posegnuti za velikim nožem.
- Lagana težina od 28 g čini objed i svakodnevnu pripremu ugodnijim, jer nož ne djeluje nespretno u ruci.
- Ergonomska ručka od polipropilena podržava udoban i siguran hvat pri svakom rezu tijekom obroka.
- Crvena boja ručke dat će primjetan detalj stolnom podmetaču i neće se izgubiti u kuhinjskoj ladici među ostalim priborom.
- Švicarska proizvodnja Victorinox donosi pouzdanost za svakodnevno objedovanje, brzu večeru i vikend kuhanje za obitelj.
- Nož je pogodan za perilicu posuđa, tako da nakon odreska, pizze ili kruha neće ostati nikakva dodatna obaveza.
- Kovana konstrukcija praktična je za svakodnevnu upotrebu, gdje se odlučuje o maloj težini, jednostavnom upravljanju i udobnoj manipulaciji.
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Noževi za odrezak |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191743 |
| Boja: | Crvena |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 11 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Nož za odrezak |
| Margin: | C |
| Veličina: | 22 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!