Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC 8 cm, crna, plastika, Victorinox
Code: VN67603100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Mali nožić koji većina ljudi podcjenjuje. Dok ga ne uzmu u ruke i ne otkriju da za sitne stvari koje ih najviše muče, radi i više nego dobro.
Glavne prednosti:
- Nož za rezbarenje VictorinoxSWISS CLASSIC S duljinom oštrice od 8 cm, to je lagani kuhinjski nož za guljenje, rezanje i preciznu pripremu manjih sastojaka.
- Ravna oštrica od nehrđajućeg čelika sa špičastim vrhom pomaže pri kontroliranom rezanju voća, povrća i sitnih sastojaka.
- Duljina oštrice od 8 cm praktična je za zadatke gdje vam je potrebna sigurnost u ruci i precizan kratak rez.
- Prilikom guljenja jabuka, krumpira ili mrkve cijenit ćete kompaktnu veličinu koja ne djeluje nespretno u ruci.
- Nož je pogodan za rezanje i usitnjavanje manjih namirnica kada ne želite koristiti veliki kuharski nož.
- Špičasta oštrica pomoći će kod izrezivanja rajčica, obrezivanja sitnih dijelova povrća ili finije pripreme prije kuhanja.
- Prilikom rada s češnjakom, lukom ili začinskim biljem ponudit će bolju kontrolu nad malim pokretima i brzu pripremu.
- Lagana težina od 20 g olakšat će dužu pripremu namirnica, posebno kada se u kuhinji skupi više sitnih zadataka.
- Ergonomska drška izrađena od crnog polipropilena podržava udoban hvat i sigurnije vođenje noža tijekom svakodnevne upotrebe.
- Crni dizajn izgleda univerzalno, čisto i lako se uklapa među ostale kuhinjski dodaci bez vizualnih smetnji.
- Švicarska proizvodnja Victorinox unosi u vašu svakodnevnu kuhinju pouzdanost koju ćete cijeniti bilo da je riječ o brzom doručku ili dugotrajnom kuhanju.
- Nož se može prati u perilici posuđa, tako da se ne morate brinuti o još jednom poslu u sudoperu nakon pripreme sastojaka.
- Nekovana konstrukcija ostaje praktičan izbor za svakodnevnu kućnu upotrebu, gdje su lakoća, jednostavnost i brzina rada ključni.
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Noževi za orezivanje |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160003157 |
| Boja: | Crna |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 8 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Noževi za posebne namjene |
| Margin: | C |
| Veličina: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!