Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC 8 cm, Crvena, plastika, Victorinox
Code: VN67401C1100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Mali nožić koji većina ljudi podcjenjuje. Dok ga ne uzmu u ruke i ne otkriju da za sitne stvari koje ih najviše muče, radi i više nego dobro.
Glavne prednosti:
- Nož za rezbarenje Victorinox SWISS CLASSIC s oštricom duljine 8 cm lagani je kuhinjski pomoćnik za guljenje, rezanje i preciznu pripremu manjih namirnica.
- Ravni nehrđajući čelik vam pomaže u svakodnevnom radu s voćem, povrćem, češnjakom i lukom.
- Duljina oštrice od 8 cm praktična je za zadatke gdje veliki kuharski nož djeluje nepotrebno nespretno.
- Prilikom guljenja jabuka, krumpira ili drugog manjeg voća i povrća, cijenit ćete dobru kontrolu nad svakim kratkim potezom.
- Nož je također pogodan za izrezivanje rajčica, čišćenje povrća ili pripremu sitnih detalja prije kuhanja.
- Lagana konstrukcija težine 20 g olakšat će posao, posebno kada pripremate više namirnica odjednom.
- Crvena ergonomska drška od polipropilena dobro leži u ruci i dodaje kuhinji izražajan akcent u boji.
- Izražena boja olakšat će brzo pronalaženje noža u ladici, čak i kada tamo vlada mali kuhinjski nered.
- Švicarska proizvodnja Victorinox donosi pouzdanost u običnu kuhinju koju ćete cijeniti tijekom brzog doručka i dužeg kuhanja.
- Nož se može prati u perilici posuđa, tako da se ne morate brinuti o još jednom poslu u sudoperu nakon pripreme sastojaka.
- Nekovana konstrukcija ostaje praktičan izbor za svakodnevnu kućnu upotrebu, gdje su lakoća, jednostavnost i brzina rada ključni.
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Noževi za orezivanje |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329190951 |
| Boja: | Crvena |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 8 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Noževi za posebne namjene |
| Margin: | C |
| Veličina: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!