Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC 8 cm, nazubljen, crna, plastika, Victorinox
Code: VN67433100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Mali nožić koji većina ljudi podcjenjuje. Dok ga ne uzmu u ruke i ne otkriju da za sitne stvari koje ih najviše muče, radi i više nego dobro.
Glavne prednosti:
- Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC s duljinom oštrice od 8 cm lagani je kuhinjski nož za rezanje, guljenje i pripremu manjih namirnica.
- Valovita oštrica od nehrđajućeg čelika pomaže u lakom rezanju voća, povrća i hrane s tanjom korom.
- Špičasti završetak oštrice olakšat će detaljniju pripremu, izrezivanje malih dijelova ili rad oko kora i peteljki.
- Duljina oštrice od 8 cm praktična je za precizne kuhinjske zadatke gdje veliki nož nepotrebno smeta.
- Prilikom rezanja rajčica, paprika ili agruma cijenit ćete oštricu koja se u koru zagrize bez nepotrebnog pritiska.
- Nož će dobro poslužiti i pri pripremi zalogaja, obloženih tanjura ili brzog rezanja manjih sastojaka.
- Mala težina od 20 g olakšat će svakodnevno rukovanje, pogotovo kada se u kuhinji izmjenjuje više sitnih zadataka.
- Ergonomska ručka od polipropilena dobro leži u ruci i podupire sigurnije vođenje reza.
- Crna boja drške djeluje univerzalno i lako se uklapa u kuhinju gdje oprema treba održavati čisti vizualni red.
- Švicarska proizvodnja Victorinox donosi pouzdanost koju ćete iskoristiti u svakodnevnoj pripremi doručka, ručka i večere.
- Nož je pogodan za perilicu posuđa, tako da nakon rezanja voća ili povrća neće ostati suvišan posao.
- Kovana konstrukcija ostaje praktičan izbor za uobičajeno kućno kuhanje, gdje odlučuje lakoća i brza manipulacija.
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Noževi za orezivanje |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7611160003119 |
| Boja: | Crna |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 8 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Noževi za posebne namjene |
| Margin: | C |
| Veličina: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!