Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC 8 cm, nazubljen, plava, plastika, Victorinox
Code: VN67632C1100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Mali nožić koji većina ljudi podcjenjuje. Dok ga ne uzmu u ruke i ne otkriju da za sitne stvari koje ih najviše muče, radi i više nego dobro.
Glavne prednosti:
- Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC s duljinom oštrice od 8 cm lagani je kuhinjski nož za rezanje, guljenje i preciznu pripremu manjih namirnica.
- Valovita oštrica od nehrđajućeg čelika lako reže mekše voće, rajčice, avokado ili smokve bez nepotrebnog stiskanja.
- Šiljasti vrh oštrice pomaže kod detaljnijih radova, poput rezanja, guljenja ili čišćenja manjeg povrća.
- Duljina oštrice od 8 cm praktična je za svakodnevne zadatke gdje vam je potreban kratak, precizan i dobro kontroliran rez.
- Nož može podnijeti čak i čvršću koru nara, ličija ili marakuje bez potrebe za većim nožem.
- Prilikom rezanja rajčice cijenit ćete valovitu oštricu koja brzo zagrize u koru bez slučajnog gnječenja pulpe.
- Mala težina od 20 g čini dulju pripremu sastojaka ugodnijom, posebno kada se kuhinjski element pretvori u malu proizvodnu liniju.
- Ergonomska polipropilenska drška podržava udoban hvat i sigurnije vođenje noža tijekom brzog i pažljivog rada.
- Plava boja drške dat će kuhinji upečatljiv detalj i pomoći da nož lako pronađete među ostalim kuhinjskim pomagalima.
- Švicarska proizvodnja Victorinox unosi pouzdanost u svakodnevno kuhanje koju ćete iskoristiti za doručak, užinu i večeru.
- Nož se može prati u perilici posuđa, tako da nema potrebe brinuti o čišćenju nakon pripreme voća, povrća ili malih sastojaka.
- Nekovana konstrukcija praktična je za svakodnevnu kućnu upotrebu, gdje su mala težina, brzina i jednostavno rukovanje ključni.
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Noževi za orezivanje |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191163 |
| Boja: | Plava |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 8 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Noževi za posebne namjene |
| Margin: | C |
| Veličina: | 19 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!