Tava PROFIRESIST 28 cm, duboka, WMF
Code: WM1756486411100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Related products
Product detailed description
ProfiResist prve su tave s neprianjajućom površinom za cijeli život. Opremljene su strukturom od nehrđajućeg čelika u obliku saća, koja je ispunjena neljepljivom površinom. Tako je zaštićen od mehaničkog trošenja. Ručka od nehrđajućeg čelika je ergonomski oblikovana. Posude su izrađene od troslojnog materijala. Unutarnji sloj izrađen je od nehrđajućeg čelika 18/10 - Cromargan®, jezgra je aluminijska, a vanjski omotač od kromiranog čelika. Tave omogućuju brzu i kontroliranu regulaciju temperature, ističu se ravnomjernom raspodjelom topline i učinkovitije su od tava sa sendvič dnom.
WMF ProfiResist tave ukratko:
- Neljepljiva površina na strukturi saća od nehrđajućeg čelika
- Vrlo dobra svojstva neprijanjanja, otporan na ogrebotine
- Tijelo posude izrađeno je od troslojnog materijala
- Idealna tava za odreske i sve što zahtijeva snažno prženje
- Za sve vrste izvora kuhanja, uključujući indukciju
- Može se koristiti u pećnici
- Ručka od nehrđajućeg čelika s rupom za vješanje
- Testirana kvaliteta WMF
- Ne preporučuje se pranje u perilici posuđa
- Jamstvo 5 godina
Additional parameters
| Category: | Hibridne tave za prženje |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Weight: | 1.83 kg |
| EAN: | 4000530696281 |
| Boja: | Srebrna |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Kom. u setu: | 1 kom. |
| Značajke: | Sigurno za indukciju, Sigurno za pećnicu, Bez PFOA-a |
| Vrsta proizvoda: | Univerzalna tava |
| Kolekcija: | WMF ProfiResist |
| Margin: | A |
| Veličina: | 28 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | WMF |
| Margin-category: | A |
| Maksimalno °C za pećnicu: | 260 |
| Jamstvo (godine): | 2 |
| Neprianjajuće: | Neprianjajući premaz |
| Podrijetlo branda: | Njemačka |
| Težinska kategorija: | Srednja (1,2–2 kg) |
| Materijal za ručke: | Metalna ručka |
| Zemlja proizvodnje: | Kina |
| Gornji sloj površine: | Neprianjajući premaz |
| Prijenos topline: | Postupno zagrijavanje (2 - 4 min.) |
| Vrsta ploče za kuhanje: | Sve vrste |
| yesspend: | yesspend_kfr |
| Oblik tave: | Krug |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment