Set posuda CERATAL COMFORT, set od 2 kom, bež, aluminij, Fissler
Code: FS159220021000100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Related products
Product detailed description
Glavne prednosti:
- set od dvije univerzalne tave s keramičkim premazom
- idealan za nježno i hrskavo pečenje jela od mesa, povrća ili jaja s minimalnom količinom ulja
- neljepljiva keramička površina na bazi vode bez PFAS/PTFE
- zaobljeno tijelo za praktično prženje i miješanje bez prolijevanja
- Cookstar® dno - ravnomjerna raspodjela topline, zadržavanje topline, ušteda energije
- pogodan za sve vrste ploča za kuhanje, uključujući indukciju
- ergonomska sigurnosna ručka sa zaštitom za prste: bez zakovica, izuzetno stabilna i higijenska
- visoki rub, ekstra velika površina za prženje
- proizvedeno u Njemačkoj - vrhunska kvaliteta
U kompletu:
- 1x tava 24 x 6 cm, 2,1 l
- 1x tava 28 x 6,5 cm, 3,2 l
Dodatne informacije:
- materijal: aluminij (do 60% reciklirano), plastika (ručka)
- samo ručno pranje
Additional parameters
| Category: | Tave za prženje od keramike |
|---|---|
| Weight: | 2.94 kg |
| EAN: | 4009209398136 |
| Boja: | Bež |
| Materijal: | Aluminij |
| Kapacitet: | 2,1 l, 3,2 l |
| Kom. u setu: | 2 kom. |
| Značajke: | Sigurno za indukciju, Bez PFOA-a, Nema PTFE |
| Vrsta proizvoda: | Univerzalna tava |
| Kolekcija: | Fissler Ceratal |
| Margin: | E |
| Veličina: | 28 cm, 24 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Jamstvo (godine): | 2 |
| Neprianjajuće: | Keramički neprianjajući |
| Podrijetlo branda: | Njemačka |
| Težinska kategorija: | Teška (2–3 kg) |
| Zemlja proizvodnje: | Njemačka |
| Gornji sloj površine: | Keramički premaz |
| Prijenos topline: | Brzo zagrijavanje (1 - 2 min.) |
| Vrsta ploče za kuhanje: | Sve vrste |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!