Tava za posluživanje PURE, 24 cm, srebrna, nehrđajući čelik, Fissler
Code: FS086384241000100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Related products
Product detailed description
Glavne prednosti:
- tava za posluživanje vrhunske kvalitete
- dno koje štedi energiju Fissler Superthermic - ravnomjerna raspodjela topline, ušteda energije
- pogodan za perilice posuđa, sve vrste štednjaka i indukcija te pećnice do 230 °C
- ergonomske polirane ručke od nehrđajućeg čelika uvijek ostaju hladne i lijepo nadopunjuju satensku površinu posuđa
- široki rub za izlijevanje za jednostavno i precizno izlijevanje tekućina
- mjerna ljestvica
- made in Germany - vrhunska kvaliteta s 10 godina jamstva
- dio široke kolekcije posuđa Fissler PURE
Dodatne informacije:
- promjer: 24 cm
- materijal: nehrđajući čelik 18/10 (do 90% reciklirano)
Additional parameters
| Category: | Tave za serviranje od nehrđajućeg čelika |
|---|---|
| Weight: | 1.63 kg |
| EAN: | 4009209400402 |
| Boja: | Srebrna |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Kom. u setu: | 1 kom. |
| Značajke: | Sigurno za indukciju, Sigurno za pećnicu, Sigurno za perilicu posuđa, Bez PFOA-a, Nema PTFE, Mjerna ljestvica |
| Vrsta proizvoda: | Tava za posluživanje |
| Kolekcija: | Fissler Pure |
| Margin: | C |
| Veličina: | 24 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Fissler |
| Margin-category: | A |
| Maksimalno °C za pećnicu: | 230 |
| Jamstvo (godine): | 10 |
| Podrijetlo branda: | Njemačka |
| Težinska kategorija: | Srednja (1,2–2 kg) |
| Zemlja proizvodnje: | Njemačka |
| Gornji sloj površine: | Bez premaza |
| Prijenos topline: | Postupno zagrijavanje (2 - 4 min.) |
| Vrsta ploče za kuhanje: | Sve vrste |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!