Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC 10 cm, ljubičasta, plastika, Victorinox
Code: VN67705C1100 dana za povrat Besplatno i bez gnjavaže
Certified shop: 9,3 / 10300+ provjerenih recenzije
Šaljemo istog danaNaručite prije 12:00
50 000+ ocjena proizvodaOd naših kupaca
Product detailed description
Mali nož ima jednu veliku prednost - nema ambicije. Ne glumi glavnu zvijezdu kuhinje, i upravo zato ga na kraju koristite više od svega ostalog. Jednostavno ga uzmete, obavite što trebate i idete dalje, bez nepotrebne režije.
Glavne prednosti:
- Nož za rezbarenje SWISS CLASSIC s duljinom oštrice od 10 cm lagani je kuhinjski nož za guljenje, rezanje i preciznu pripremu namirnica.
- Ravna oštrica od nehrđajućeg čelika pomaže pri sigurnom rezanju voća, povrća i manjih sastojaka za kuhanje.
- Šiljasti vrh oštrice pogodan je za detaljan rad, izrezivanje rajčica, čišćenje kora ili precizno ukrašavanje tanjura.
- Duljina oštrice od 10 cm nudi više prostora za rezanje, ali ostaje lako upravljiva pri manjoj pripremi.
- Prilikom guljenja jabuka, krumpira ili drugog povrća cijenit ćete kombinaciju lagane izvedbe i precizne kontrole nad pokretom.
- Nož će dobro poslužiti pri rezanju i kockanju manjih namirnica, kada veliki kuharski nož djeluje nepotrebno strogo.
- Pri pripremi češnjaka, luka ili sitnih dodataka, precizan rez pomoći će održati radni tempo bez nepotrebnog prekidanja.
- Lagana težina od 27 g olakšat će dužu pripremu, pogotovo kada se na kuhinjskoj radnoj površini nađe više manjih zadataka.
- Ergonomska ručka od polipropilena podržava udoban hvat i sigurnije vođenje noža pri svakodnevnom korištenju.
- Izrazita ljubičasta boja unijet će živahan detalj u kuhinju i lako ćete pronaći nož u ladici bez dugog traženja.
- Švicarska proizvodnja Victorinox donosi pouzdanost u svakodnevnu pripremu hrane koju ćete koristiti ujutro, popodne i navečer.
- Nož je prikladan za perilicu posuđa, tako da nakon rezanja voća, povrća ili manjih sastojaka neće ostati dodatna briga.
- Nekovana konstrukcija je praktična za kućno kuhanje, gdje se odlučuje o niskoj težini, jednostavnom upravljanju i brzoj manipulaciji.
Dodatne informacije:
- materijal drške: polipropilen
- pogodno za pranje u perilici posuđa
Additional parameters
| Category: | Noževi za orezivanje |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| EAN: | 7613329191286 |
| Boja: | Ljubičasta |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Duljina oštrice: | 10 cm |
| Značajke: | Sigurno za perilicu posuđa |
| Vrsta proizvoda: | Noževi za posebne namjene |
| Margin: | C |
| Veličina: | 21 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | Victorinox |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!