Tava s neprijanjajućim premazom CONCEPT, 20 cm, nehrđajući čelik, WOLL
Code: WL520NCRelated products
Product detailed description
Važno! Kuhanje u posuđu WOLL je poput umjetnostikoja će vas, ako se pravilno izvede, nagraditi najboljim dijelovima. Stoga pročitajte upute tvrtke WOLL za njihovu ispravnu upotrebu, koje ćete pronaći na kraju ovog opisa. ↓↓↓
Nehrđajuće neprianjajuće tave Concept njemačke marke WOLL izrađene su od plemenitog nehrđajućeg čelika 18/10 s kapsuliranim sendvič dnom i proširenim rubovima za lako izlijevanje bez kapanja. Možete ih koristiti na svim vrstama kuhališta uključujući indukciju te također za pečenje u pećnici do 200 °C.
Tave Concept izrađene su u modernom atraktivnom dizajnu i opremljene sintetičkim ručkama koje vrlo dobro leže u ruci. Zbog svoje troslojne ILAG Ultimate non-stick površine proizvedene švicarskom tehnologijom, prikladne su za pripremu delikatne hrane i prženje s malo masnoće. ILAG je popularan zbog svojih izvrsnih svojstava protiv lijepljenja, otpornosti na ogrebotine i odsustva PFOA. Tave imaju 10 godina garancije na ravnost dna i 2 godine na neprianjajuću površinu.
Tave serije Concept
- Za prženje i kuhanje s malo masnoće
- ILAG Ultimate non-stick surface – švicarska tehnologija
- Izrađen od plemenitog nehrđajućeg čelika 18/10
- Sendvič dno kapsule širine 5 mm
- Prikladno za sve vrste topline, idealno za indukciju
- Ergonomska ručka izrađena od plastike otporne na toplinu
- Opremljena rupom za vješanje
- Može se koristiti za pečenje u pećnici do 200 °C
- Prošireni rubovi za čisto izlijevanje bez kapanja
- Lako se čisti, može se prati u perilici posuđa
- Logo marke na prednjoj strani posude
Upute tvrtke WOLL za pravilnu upotrebu WOLL posuđa
Posuđe za kuhanje WOLL-Profi-Guss vrlo se brzo zagrijava pa je važno održavati ispravnu temperaturu prilikom prženja.
Prilikom prženja ili pečenja u masti ili uljuzagrijte posuđeWOLL-Profi-Guss:
- Zagrijte praznu posudu WOLL-Profi-Guss kratko na najvišoj razini. Visokokvalitetno dno zagrijava se vrlo brzo i ravnomjerno.
- U trenutku smanjite temperaturu na željenu temperaturu i dodajte mast ili ulje i sastojke za pečenje.
- Provedite test drvenom žlicom: da biste utvrdili jesu li mast ili ulje na odgovarajućoj temperaturi, držite suhu dršku drvene žlice u masti. Ako se oko njega stvori mali mjehurić, mast je dovoljno vruća. Mast ne smije početi dimiti, jer tada počinje gorjeti.
WOLL-Profi-Guss posuđe se također, zahvaljujući visokokvalitetnoj neprianjajućoj površini, izvrsno uklapa u pripremu npr. mesa bez masnoće:
- Prilikom prženja mesa bez masnoće, zagrijavajte Vaše WOLL-Profi-Guss posuđe približno 2 i 1⁄2 minute na najvišem stupnju. Provjerite je li tava pravilno zagrijana: namočenim prstom nakapajte nekoliko kapi vode u posudu - ako kapljice na dnu "plešu", tava ima ispravnu temperaturu, ako odmah nestanu, posuda WOLL-Profi-Guss je već previše vruća.
- Sada možete smanjiti unos topline za otprilike za trećinu.
- Prije početka termičke obrade meso mora biti na sobnoj temperaturi.
- Sada stavite meso u posuduWOLL -Profi-Guss - meso će se u početku malo zalijepiti za njega.
- Kad se malo oslobodi odozdo, okrenite ga i na brzinu ispecite i s druge strane.
- Zatim pirjajte ili pecite meso dok ne postigne stupanj pečenja koji vama odgovara. Krvav: meso ne pruža otpor pri pritisku; srednje izrađeno: mali otpor; dobro pečeno: meso se teško savija kada se pritisne.
- Nakon pečenja ostavite meso da odstoji oko 5 minuta u pećnici na temperaturi od 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Tave za prženje od titanija |
|---|---|
| Weight: | 0.75 kg |
| EAN: | 4054359003614 |
| Boja: | Srebrna |
| Materijal: | Nehrđajući čelik |
| Kom. u setu: | 1 kom. |
| Značajke: | Sigurno za indukciju, Sigurno za pećnicu, Sigurno za perilicu posuđa, Bez PFOA-a |
| Vrsta proizvoda: | Univerzalna tava |
| Kolekcija: | WOLL Concept |
| Margin: | D |
| Veličina: | 20 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimalno °C za pećnicu: | 200 |
| Jamstvo (godine): | 2 |
| Neprianjajuće: | Neprianjajući premaz |
| Podrijetlo branda: | Njemačka |
| Težinska kategorija: | Lagana (0–1,2 kg) |
| Materijal za ručke: | Plastična ručka |
| Zemlja proizvodnje: | Njemačka |
| Gornji sloj površine: | Premaz od titanija |
| Prijenos topline: | Postupno zagrijavanje (2 - 4 min.) |
| Vrsta ploče za kuhanje: | Sve vrste |
| Oblik tave: | Krug |
Be the first who will post an article to this item!