Univerzalna tava LOGIC XR IND, 28 cm, Woll
Code: WL528LCIBRelated products
Product detailed description
Važno! Kuhanje u posuđu WOLL je poput umjetnostikoja će vas, ako se pravilno izvede, nagraditi najboljim dijelovima. Stoga pročitajte upute tvrtke WOLL za njihovu ispravnu upotrebu, koje ćete pronaći na kraju ovog opisa. ↓↓↓
Univerzalna tava Diamond XR Logic promjera 28 cm s ekstra otpornim peteroslojnim neprianjajućim premazom, kaljenim dijamantom. Dvostruko otvrdnuta površina otporna je na ogrebotine i izrađena je bez PFOA. Ovo vrhunsko posuđe s neprijanjajućim premazom idealno je za zdravo kuhanje bez masnoće.
Tijelo posuđa izrađeno je od stvrdnute aluminijske legure, koja brzo akumulira i raspoređuje toplinu po cijeloj površini. Izliven je u jednom komadu, što ga čini vrlo otpornim na mehanička i toplinska oštećenja. Robusna je i dimenzionalno stabilna, zbog visoke kvalitete prikladna je i za profesionalne kuhare i za kuhare amatere. Vrlo visoka otpornost površine dopušta upotrebu čak i metalnog posuđa.
Toplinski izolirana ergonomska drška od kaljene plastike nije odvojiva. Dno od feromagnetičnog čelika debljine 8 mm posebno je proizvedeno za WOLL. Pojačani rubovi posude osiguravaju bolju otpornost na udarce.
Diamond XR Logic posuđe prikladno je za sve vrste štednjaka, uključujući indukciju , a može se također koristiti u pećnici do 250°C. Vrlo se lako čisti i može se prati u perilici posuđa.
Tehnički podaci:
- Promjer: 28 cm
- Visina: 5 cm
Upute tvrtke WOLL za pravilnu uporabu WOLL posuđa
Posuđe za kuhanje WOLL-Profi-Guss vrlo se brzo zagrijava pa je važno održavati ispravnu temperaturu prilikom prženja.
Prilikom prženja ili pečenja u masti ili uljuzagrijte posuđeWOLL-Profi-Guss:
- Zagrijte praznu posudu WOLL-Profi-Guss kratko na najvišoj razini. Visokokvalitetno dno zagrijava se vrlo brzo i ravnomjerno.
- U trenutku smanjite temperaturu na željenu temperaturu i dodajte mast ili ulje i sastojke za pečenje.
- Provedite test drvenom žlicom: da biste utvrdili jesu li mast ili ulje na odgovarajućoj temperaturi, držite suhu dršku drvene žlice u masti. Ako se oko njega stvori mali mjehurić, mast je dovoljno vruća. Mast ne smije početi dimiti, jer tada počinje gorjeti.
WOLL-Profi-Guss posuđe se također, zahvaljujući visokokvalitetnoj neprianjajućoj površini, izvrsno uklapa u pripremu npr. mesa bez masnoće:
- Prilikom prženja mesa bez masnoće, zagrijavajte svoje WOLL-Profi-Guss posuđe približno 2 1⁄2 minute na najvišem stupnju. Isprobajte je li tava pravilno zagrijana: umočenim prstom nakapajte nekoliko kapi vode u posudu - ako kapljice na dnu "plešu", tava ima ispravnu temperaturu, ako odmah nestanu, WOLL-Profi-Guss posuda je već previše vruća.
- Sada možete smanjiti unos topline za otprilike za trećinu.
- Prije početka termičke obrade meso mora biti na sobnoj temperaturi.
- Sada stavite meso u WOLL-Profi-Guss posudu - meso će mu najprije blago prianjati.
- Kad se malo oslobodi odozdo, okrenite ga i na brzinu ispecite i s druge strane.
- Zatim pirjajte ili pecite meso dok ne postigne stupanj pečenja koji vama odgovara. Krvav: meso ne pruža otpor pri pritisku; srednje izrađeno: mali otpor; dobro pečeno: meso se teško savija kada se pritisne.
- Nakon pečenja ostavite meso da odstoji oko 5 minuta u pećnici na temperaturi od 90 °C.
Additional parameters
| Category: | Tave za prženje sa standardnim premazom |
|---|---|
| Weight: | 1.9 kg |
| EAN: | 4054359015655 |
| Boja: | Crna |
| Materijal: | Aluminij |
| Kom. u setu: | 1 kom. |
| Značajke: | Sigurno za indukciju, Sigurno za pećnicu, Sigurno za perilicu posuđa, Bez PFOA-a |
| Vrsta proizvoda: | Univerzalna tava |
| Margin: | D |
| Veličina: | 28 cm |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Proizvođač: | WOLL |
| Margin-category: | A |
| Maksimalno °C za pećnicu: | 250 |
| Jamstvo (godine): | 2 |
| Neprianjajuće: | Neprianjajući premaz |
| Podrijetlo branda: | Njemačka |
| Težinska kategorija: | Srednja (1,2–2 kg) |
| Zemlja proizvodnje: | Njemačka |
| Gornji sloj površine: | Neprianjajući premaz |
| Prijenos topline: | Brzo zagrijavanje (1 - 2 min.) |
| Vrsta ploče za kuhanje: | Sve vrste |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!